• 031-57248092 الی 5

  • info@golpazob.com

درباره شرکت

شرکت فناوری ذوب گلپایگان

12345

شركت فناوري ذوب گلپايگان

يكي از بزرگترين توليد كنندگان انواع شمش هاي آلياژي آلومينيوم در استان اصفهان وواحد نمونه صنعتي در سال 1389 و 1388 و داراي گواهينامه برند برتر استان اصفهان در سال 1389 مي باشد

  1. ظرفيت توليد شركت 17000 تن در سال مي باشد كه قادر به توليد انواع شمش هاي آلياژي پايه آلومينيوم و مس و نيكل و سيليسم و مطابق درخواست مشتري مي باشد . كه اين واحد داراي تجهيزات مدرن توليدي از قبيل كوره آلياژي اتوماتيك ، پيگ ماشين ، تجهيزات آلياژي مدرن از قبيل كوانتومتري با توانايي اندازه گيري 16 عنصر و دستگاه متالوگرافي دانسيتومتري، پوليش،مانت ،كاتر مي باشد .

با توجه به خط مشي كيفيت و سازمان بر پنج اصل كيفيت ،رقابت سالم، رضايتمندي مشتري، قيمت مناسب، ايمني و بهداشت با انجام تحقيقات و تعامل با مشتريان و مديران كارازموده و موفق و استفاده از  پيوند دانشگاه و صنعت به فن آوري هاي روز جهان دست پيدا كنيم كه ضلع هاي كارآفريني و اشتغال زايي كه موجب رشد و سود آوري شركت       مي گردد .

كه با دستاورد هاي نوين صنعتي و علمي به مردمان سرزنيمان و دانشگاهيان  كمك كنيم تا استعداد هاي خود را به روز كرده و به جهانيان عرضه نماييم .  

شركت فن آوري ذوب گلپايگان با تكيه بر سرمايه گزاري هدفمند و خلاق راهكارهاي بهينه در مديريت و توليد مي پردازد و همچنين اين شركت تمام تلاش خود را برحفظ و پاس داشت ازمحيط زيست كه امانتي در دست ما براي آيندگان است را به بهترين وجه ممكن بكار ببريم .

اين شركت داراي اين واحد توليدی دارای گواهينامه سيستم مديريت كيفيت خودرو IATF16949:2016  و مديريت کيفيت ISO9001 ،گواهينامه مديريت زيست محيطی ISO14001،دارنده گواهينامه ايمنی وبهداشت شغلی OHSAS18001، گواهينامه برند برتر استان اصفهان و نيز دارای گواهينامه تاييد صلاحيت آزمايشگاه کاليبره کردن کوانتومتری پايه آلومينيوم از موسسه استاندارد صنعتی ايران می باشد.

شركت فن آوري ذوب گلپايگان مورد تاييد كارشناسان بورس فلزات تهران بوده و از طريق شركت كارگزاري سيمابگون امكان عرضه محصولات خود را دارا مي باشد.

تماس با مشاور سایت

۰۹۱۳۱۰۲۵۵۰۵